O nás

Pohoda, ktorú si zamilujete

 

Chalet Bella je moderná, jednoposchodová veľkorysá drevená chata, ktorá sa nachádza na rozsiahlom 22 árovom pozemku v areály Tri vody, pri riečke Belá, v malebnej dedinke Pribylina priamo pod Kriváňom.

Svojim návštevníkom ponúka celoročný komfort na 280 m2. V ponuke je maximálne pre 12 osôb, ktoré sa pohodlne ubytujú v 5 apartmánoch, každý s vlastným sociálnym zariadením (toaleta, umývadlo a sprchovací kút).

Spodný apartmán je bezbariérový a v prípade potreby je ho možné využiť pre návštevníkov s pohybovými problémami, alebo pre rodiny s malými deťmi.

V prípade záujmu návštevy aj so svojim štvornohým priateľom, je túto skutočnosť  potrebné dopredu prebrať s majiteľmi.

Srdcom Chalet Bella je rozsiahla spoločenská miestnosť, ktorá sa spolu s kuchyňou nachádza na prízemí. Z kuchyne sa vychádza na priestrannú, 50 m2 veľkú, krytú terasu s vonkajším sedením a výhľadom na riečku Belá.

Exteriér okrem nádhernej rozsiahlej trávnatej plochy vhodnej na letné športy zahŕňa aj vonkajšie ohnisko určené na grilovanie alebo varenie gulášu so sedením a ležadlami na relax priamo v prírode. Novinkou je fínska sauna. Najmenší sa potešia detskému ihrisku s domčekom, hojdačkami a dvoma šmykľavkami.

Chalet Bella je vhodným miestom na pobyt rodín s deťmi, meditačné, relaxačné a jogové pobyty, teambuildingy a posedenia s priateľmi. Okolitá príroda ponúka veľa možností na športové a relaxačné využitie (v lete cykloturistika a turistika, v zime bežky a lyžovanie). V blízkom okolí sa nachádza Múzeum liptovskej dediny, Tatralandia, Liptovská Mara, či termálne kúpalisko v Liptovskom Jáne. V zime je v okolí k dispozícií množstvo atraktívnych lyžiarskych stredísk vo Vysokých a Nízkych Tatrách.